Drugi punkt konsultacyjny!

Informujemy, że od 14 maja 2018 r.  w budynku Szczecińskiego Centrum profilaktyki Uzależnień rozpoczął swoje działanie Punkt działań aktywizujących skierowanych wyłącznie dla osób bezdomnych.
W ramach Punktu Konsultacyjnego prowadzona jest kompleksowa pomoc specjalistów oraz  pomoc finansowa w postaci bonów żywnościowo – higienicznych i pomoc odzieżowo – rzeczowa dla osób bezdomnych.

Godziny otwarcia.

• Poniedziałek:
    9:00 – 15:00  Prezes fundacji Tulipan/doradca psychospołeczny (specjalista ds. resocjalizacji i profilaktyki uzależnień),
    14:00 – 18:00 Specjalista ds. socjalnych,
    15:00 – 18:00 Trener kompetencji interpersonalnych i zawodowych.
  • Środa:
    14:00 – 18.30 Specjalista terapii uzależnień.
  • Czwartek:
    15.30 – 18:30 Radca prawny.

Punkt Konsultacyjny będzie prowadzony przy wsparciu i współpracy z Centrum Profilaktyki Uzależnień w Szczecinie. W budynku Centrum będziemy mogli prowadzić działania pomocowe, równocześnie pokazując innym organizacjom jak ważna jest współpraca między organizacjami, instytucjami, placówkami.

Zadanie publiczne jest współfinansowane z dotacji Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej