Wielki sukces programu „CZYSTY TALENT”

„Program, który dzięki pracy skazanych – pozwolił uszczęśliwić dzieciaki skrzywdzone przez dorosłych”.

W dniu 10 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Sądu Okręgowego w Szczecinie odbyło się spotkanie podsumowujące program pn. „Czysty talent”.  Spotkaniu towarzyszyła wystawa dzieł stworzonych przez skazanych biorących udział w programie.

Wszystkie działa trafiły do podopiecznych Zachodniopomorskiej Fundacji Pomocy Rodzinie „Tęcza Serc” oraz na licytacje, z których dochód będzie służył podopiecznym.

Wśród zaproszonych gości byli funkcjonariusze służby więziennej, przedstawiciele sądów, urzędów, szkół wyższych, przedstawiciele samorządu województwa.

Jesteśmy wzruszeni, podekscytowani i niesamowicie dumni z tego co się wydarzyło.
Z niecierpliwością czekamy na 2019 rok, aby wejść z kolejnym działaniami, które pozwolą nam działać, pomagać i uszczęśliwiać!

Do dzieła TULIPANY!