Tulipanowi pomocnicy Mikołaja!

Coraz bliżej święta… Tulipanowi pomocnicy Mikołaja działają, aby prezenty dotarły do wszystkich dzieciaczków skrzywdzonych przez dorosłych, podopiecznych Zachodniopomorskiej Fundacji Pomocy Rodzinie „Tęcza serc”.

W trakcie programu wykonaliśmy narzędzia terapeutyczne dla dzieci tj. woreczki, chusty, karty, rękawice dotykowe i inne.
Koszt zakupu takich narzędzi to tysiące złotych, dlatego to coś dla nas wspaniałego, że wszyscy przyczyniliśmy się do ich stworzenia i w taki sposób możemy pomóc.

Dodatkowo powstały poduszki, maskotki, łapacze snów, magnesy, notatniki, tulipany, zawieszki, ekotorby, a także stroiki i ozdoby świąteczne, które Fundacja Tęcza Serc wystawi na licytacje.
Uzbierane pieniążki zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci.

To co się wydarzyło w trakcie programu, to coś niezwykłego. Coś co sprawiło, że staliśmy się wszyscy dla siebie niezwykle bliscy. Ten program dał nam jeszcze większe poczucie, jak bardzo jesteśmy potrzebni skazanym do ich zmiany…

Dziękujemy Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego za współfinansowanie naszego działania. Wielkie ukłony w stronę Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Szczecinie oraz Zakład Karny w Goleniowie za otwartość i kolejne wsparcie naszych działań.

W grupie siła, dlatego działamy, działamy i przygotowujemy się do wystawy i wspólnej Wigilii 🥀

Informujmy, że od 16 grudnia 2019 w Miejskiej i Publicznej Bibliotece w Goleniowie odbędzie się wystawa otwarta prac dziewczyn z Zakładu Karnego w Goleniowie, które brały udział w programie „UWOLNIJMY SWÓJ TALENT”.

Do dzieła TULIPANY!