Spotkanie sieciujące w Gdańsku

Dnia 5 października byliśmy w Gdańsku na spotkaniu sieciującym na zaproszenie Fundacja Edukacja dla Demokracji.

Dzięki dotacji Fundacja Edukacja dla Demokracji od stycznia 2023 roku ruszamy z programem: TULIPAN W SIECI (więcej informacji już niebawem).

Spotkanie sieciujące miało na celu podsumowanie dotychczasowych działań na rzecz edukacji i dobrostanu dzieci i młodzieży w post pandemicznej rzeczywistości. W trakcie długich rozmów pomiędzy przedstawicielami NGO z całej Polski stworzono fantastyczną przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń. Spotkanie było też okazją do wzajemnej inspiracji, nawiązania kontaktów, wymiany pomysłów i dobrych praktyk.

To było wspaniałe, a przede wszystkim bardzo wartościowe i motywujące do działania spotkanie!

Fundacja Edukacja dla Demokracji – DZIĘKUJEMY!