Wygraliśmy! Kolejne 3 lata działania Ośrodka Pomocy Postpenitencjarnej TULIPAN

Z wielkim szczęściem informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości Fundusz Sprawiedliwości zdecydowało, że to właśnie MY, będziemy jednym z 3 OŚRODKÓW w OKRĘGU (JEDYNYM W SZCZECINIE), który przez kolejne 3 lata będzie wspierał skazanych/byłych skazanych i ich rodziny w codziennym życiu! To piękny prezent na 10-lecie naszej działalności!

Przypominamy, że Fundacja dn. 11.01.2013 roku rozpoczęła swoją działalność, a już w 2014 roku otworzyła PIERWSZY w Województwie Zachodniopomorskim PUNKT POMOCY POSTPENITENCJARNEJ, który w 2020 przekształcił się w OŚRODEK POMOCY POSTPENITENCJARNEJ TULIPAN W SZCZECINIE.

Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków, słowa wsparcia i wszelką dobroć płynącą z Waszych serc!
Całym Zespołem w Nowym Roku czekamy na wszystkich chcących zmienić swoje życie.
DO DZIEŁA TULIPANY!