Informator wiedzy o HIV/AIDS

Informator wiedzy o HIV/AIDS  publikacja jest skierowana do skazanych osadzonych na terenie 16-stu zachodniopomorskich jednostek penitencjarnych. Informator napisany w sposób bardzo szczegółowy, prosty i przystępny – w celu dotarcia m. in. do osób narażonych na największe ryzyko zakażenia tzn. skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi, upośledzonymi umysłowo oraz do sprawców przestępstw popełnionych w związku z zaburzeniami preferencji seksualnych, a w szczególności do osób zażywających narkotyków, utrzymujących niezabezpieczone kontakty seksualne (w tym homoseksualne), tatuujących się. Informator ma dostarczyć niezbędnej wiedzy dotyczącej wirusa HIV oraz choroby AIDS ze szczególnym uwzględnieniem adresatów informatora – osób odbywających kary pozbawienia wolności (więzienie a HIV/AIDS).

[do pobrania] Informator wiedzy HIV/AIDS

Zadanie współfinansowane ze środków Wojewody Zachodniopomorskiego