Pobierz publikacje wydane przez Fundację

Nie masz swojego egzemplarza publikacji wydawanych przez Fundację? Nic straconego. Zachęcamy do pobrania publikacji w wersji elektronicznej. Do tej pory wydaliśmy cztery publikacje o odmiennych charakterze, których dystrybucja, w zależności od tematyki, była prowadzona m. in. w Aresztach Śledczych i Zakładach Karnych, Środowiskowych Domach Pomocy Społecznej, Ośrodkach Pomocy Społecznej, Ośrodkach Pomocy Rodzinie, Zespoły Kuratorskiej Służby Sądowej, Schroniska dla bezdomnych oraz w wielu instytucjach administracji publicznej. Pobierz swój egzemplarz już teraz!

1. Informator dla osadzonych, byłych więźniów i ich rodzin „Tulipan”
  2. Informator wiedzy o HIV/AIDS
  3. Publikacja WYJŚĆ NA PROSTĄ
  4. Vademecum pracy dla skazanych (w szczególności dla osób zaburzonych psychicznie osadzonych na Oddziałach Terapeutycznych w zachodniopomorskich jednostkach penitencjarnych) – DYSTRYBUCJA LISTOPAD 2017

Wszystkie są do pobrania w zakładce WYDANE PUBLIKACJE.