Wystawa prac kobiet z Zakładu Karnego w Goleniowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwartą wystawę prac osadzonych kobiet z Zakładu Karnego w Goleniowie!

Wystawę można oglądać w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie (ul. Konstytucja 3 Maja 26). Prace są zwieńczeniem programu UWOLNIJMY SWÓJ TALENT, prowadzonego przez ostatnie miesiące przez Fundację Tulipan.
Wszystkie zgromadzone produkty zostaną przekazane na rzecz dzieci z chorobą FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy) – podopiecznych Zachodniopomorska Fundacja Pomocy Rodzinie Tęcza serc.

Uwolnijmy swój talent to innowacyjny program arteterapeutyczny (resocjalizacja poprzez sztukę), prowadzony przez Fundację Tulipan w partnerstwie z Zakładem Karnym w Goleniowie, w okresie kwiecień – grudzień 2019 roku. Celem programu było podejmowanie działań resocjalizacyjno – terapeutycznych z wykorzystaniem sztuki.

Wystawę można oglądać od 23 grudnia 2019 do 12 stycznia 2020 roku.

Działanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego