e-mail: kontakt@fundacjatulipan.pl
tel.: +48 535 582 982

Rękodzieła przekazane potrzebującym!

W dniu 20 stycznia Fundacja Tulipan oficjalnie przekazała przedmioty i narzędzia terapeutyczne dla dzieci z chorobą FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy) – podopiecznym Zachodniopomorskiej Fundacji Pomocy Rodzinie Tęcza Serc.
Wszystkie w/w materiały zostały stworzone w ramach programu UWOLNIJMY SWÓJ TALENT, przez skazane kobiety osadzone w Zakładzie Karnym w Goleniowie.

Wśród przekazanych przedmiotów znalazły się ręcznie robione woreczki, chusty, karty, rękawice dotykowe, poduszki, maskotki, łapacze snów, magnesy, notatniki, tulipany, zawieszki, ekotorby, a także stroiki i ozdoby świąteczne.

Koszt zakupu takich narzędzi to tysiące złotych. To dla nas coś wyjątkowego, że wszyscy przyczyniliśmy się do ich stworzenia i w taki sposób możemy pomóc.

Dziękujemy Urządowi Marszałkowskiemu Województwa Zachodniopomorskiego za współfinansowanie naszego działania. Wielkie ukłony w stronę Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Szczecinie oraz Zakładu Karnego w Goleniowie za otwartość i kolejne wsparcie działań.

Na zdjęciu nasza wspaniała arteterapeutka – Iwonka Miazga i tak samo wspaniały wychowawca ppor. Mariusz Hawrot, przekazujący stworzone rękodzieło w ręce Katarzyny Gołębiowskiej – prezes Fundacji Tęcza Serc.

WE WSPÓŁPRACY SIŁA!🥀

Działanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego