Tulipanowe grupy wsparcia!

Od 7 lipca rozpoczęła się kolejna edycja spotkań pn. „Grupowe spotkania interwencyjne dla byłych skazanych, a także dla członków rodzin osób pozbawionych wolności „Razem będzie łatwiej”.
Wsparcie polega na pomocy osobom samotnym, które opuściły jednostki penitencjarne, a także tym, których bliscy odbywają karę pozbawienia wolności. Pomoc ma za zadanie wspomóc w/w w zwalczaniu bezradności wobec trapiącego problemu i trudnej sytuacji życiowej, a także wesprzeć w budowaniu siły, nadziei i poczucia własnej wartości.
TULIPANOWE GRUPY WSPARCIA -> DZIAŁAMY! DOŁĄCZ DO NAS! CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!
ŚRODY -> 16:00: 19:00 (Budynek Polskiego Czerwonego Krzyża, Al. Wojska Polskiego 63 Szczecin – piętro 4)
* Z uwagi na pandemię – 8 osób to maksymalna liczba uczestników mogących wziąć jednocześnie udział w grupie wsparcia.

Działanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego