Razem możemy więcej – obejrzyj fragmenty wizyt studyjnych! | ERASMUS+

Przedstawiamy fragmenty wizyt studyjnych w Hamburgu i Areszcie Śledczym w Szczecinie. To tylko fragment filmu, który już niedługo będziecie mogli obejrzeć. Wszystko jest oczywiście częścią projektu realizowanego dzięki wsparciu ERASMUS+ pn. „Razem możemy więcej!”.

Czym jest nasz projekt?

Autorski program Fundacji Tulipan pn. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! to jedyne takie działanie w Polsce, które z pewnością przyczyni się do wzbogacenia wiedzy w  zakresie pracy z byłymi skazanymi i ich rodzinami. Program jest odpowiedzią na sygnały wielu specjalistów, którzy nie do końca odnajdują się w pracy z ww. grupą społeczną

Jaki jest cel główny?

Głównym celem programu jest opracowanie modelu programu pracy z byłymi skazanymi i ich rodzinami dla edukatorów osób dorosłych, podnoszący ich kompetencje i wiedzę w zakresie pracy z ww. grupą społeczną.