e-mail: kontakt@fundacjatulipan.pl
tel.: +48 535 582 982

Razem możemy więcej! || VIDEO || ERASMUS+

Kochani, przedstawiamy Wam materiał audiowizualny, który ukazuje naszą partnerską pracę w ramach projektu pt. „Razem możemy więcej!” sfinansowanego z Programu Erasmus + w ramach Akcji KA210-ADU – partnerstwa na małą skalę w edukacji dorosłych, edycja 2022 r.

Podjęte przez nas działania pozwoliły nam uzbierać szereg informacji, które doprowadziły do stworzenia publikacji, dającej odpowiedzi na problemy edukatorów osób dorosłych dotyczące deficytów w zakresie skutecznej interakcji na linii byli osadzeni – edukatorzy osób dorosłych.

Efektem końcowym naszej pracy jest m.in. Model programu pracy z byłymi skazanymi i ich rodzinami przeznaczony  dla edukatorów osób dorosłych.

Model programu pracy, zwraca szczególną uwagę na najważniejsze aspekty pracy z byłymi skazanymi i ich rodzinami, tak aby przekazać edukatorom jak najwięcej informacji niezbędnych do efektywnej pomocy postpenitencjarnej.

Edukatorami, do których adresujemy nasz poradnik są osoby pracujące z osobami dorosłymi, m.in. przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji edukacyjnych, osoby pracujące z byłymi skazanymi i ich rodzinami, a także sympatycy obszaru związanego z resocjalizacją i readaptacją społeczną, w szczególności osoby, które doświadczają trudności w pracy z ww. grupą społeczną.


Materiał Audiowizualny powstał w ramach projektu pt. „Razem możemy więcej!” sfinansowanego z Programu Erasmus + w ramach Akcji KA210-ADU – partnerstwa na małą skalę w edukacji dorosłych, edycja 2022 r.

Nr projektu: 2022-2-PL01-KA210-ADU-000098479

Partnerstwo realizujące projekt:

Fundacja Resocjalizacji i Readaptacji Społecznej TULIPAN (lider, Polska)

Zachodniopomorskie Forum Organizacji Społecznych „ZAFOS” (partner, Polska)

Social Unitas GmbH (partner, Niemcy)

Zespół Ekspercki:

Monika Skrzetuska – ekspert, koordynator (TULIPAN)

Ewelina  Sobecka – ekspert (TULIPAN)

Tomasz Wasilewski – konsultant (TULIPAN)

Daniel Harasym – konsultant  (TULIPAN)

Iwona Żukiert – ekspert (ZAFOS)

Dariusz Rutkowski – ekspert (ZAFOS)

Anna Block – ekspert (Social Unitas)

Sarah Niemand – ekspert  (Social Unitas)