Mapa pomocy postpenitencjarnej 2020-2022

Kolejna publikacja rozchodzi się jak ciepłe bułeczki na terenie woj. zachodniopomorskiego. Pierwsza mapa pomocy postpenitencjarnej została wydana przez Fundację TULIPAN w 2013 roku – była to pierwsza broszura wydana przez naszą organizację. Obecna publikacja jest już szóstą (6) tulipanową broszurą, która wydana została w liczbie 5000 szt. egzemplarzy!

W mapie pomocy postpenitencjarnej 2020 – 2022 dla skazanych, byłych skazanych i ich rodzin pojawiły się najważniejsze informacje dot. podmiotów działających na rzecz w/w grupy odbiorców, działających na terenie naszego województwa.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem większej ilości egzemplarzy zapraszamy do kontaktu telefonicznego/mailowego z Ośrodkiem TULIPAN. Publikacja dostępna również w wersji pdf na naszej stronie – POBIERZ PUBLIKACJĘ TUTAJ

Publikacja została stworzona w ramach programu:

Działanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego