Wesprzyj naszą aktywność – zostań DARCZYŃCĄ

Wychodzimy do Was z ogromną prośbą o wspieranie naszych działań.

Fundacja po prawie 10 latach swojego działania otwiera się na wsparcie finansowe w postaci DAROWIZN. Każda złotówka zostanie przeznaczona na tulipanowe cele statutowe, w szczególności na pomoc NAJMŁODSZYM, którzy potrzebują Naszej pomocy.

Kara pozbawienia wolności nie ogranicza się jedynie do samego rodzica, ale obejmuje całą rodzinę, w tym najmłodszych – DZIECI.

W Polsce dzieci osób skazanych może być nawet ponad 100 tys. Potrzebują one kompleksowej pomocy – zarówno w zakresie edukacji, wsparcia psychologicznego i socjalnego, jak i dostępu do kultury. Dzięki wsparciu w postaci DAROWIZN, chcielibyśmy zapewnić im możliwość brania udziału w różnych aktywnościach, a także zawsze być przygotowanym na to – żeby je WSPIERAĆ!

Pamiętajcie, że każdą DAROWIZNĘ możecie odliczyć sobie od PODATKU.

W imieniu całego Zespołu dziękujemy za Wasze otwarte serca i zachęcamy do pomocy tulipanowym dzieciakom!