Nie bój się zmiany na lepsze. ZASTOPUJ z TULIPANem!

Macie 15-29 lat i jesteście z województwa zachodniopomorskiego? Popełniliście w życiu błędy, ale chcecie zacząć normalnie żyć, realizować pasje i spełniać swoje marzenia?

Czasem napotykane bariery są na tyle duże, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Dlatego chcemy Wam pomóc i po to realizujemy to zadanie! Razem możemy więcej!

Wszystkie te elementy przepracujemy wspólnie. W poszanowaniu obu stron, we wspólnym słuchaniu i rozmowie. Po prostu razem. Odezwijcie się! Zadzwońcie 535 582 982 lub napiszcie na kontakt@fundacjatulipan.pl. Jesteśmy tutaj dla Was.

Weźcie w ręce swoje życie. Nie bój się zmiany na lepsze. Zastopuj z Tulipanem. Więcej o projekcie tutaj.

Projekt jest dedykowany osobom przygotowującym się do opuszczenia jednostki penitencjarnej, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapeutycznego, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, pieczy zastępczej.

Projekt „Nie bój się zmiany na lepsze. Zastopuj z Tulipanem!” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny