NIE SKREŚLAM. POMAGAM! || Debata

Debata „NIE SKREŚLAM. POMAGAM!”. To było kolejne bardzo ważne spotkanie tematyczne, które mamy nadzieje jeszcze bardziej ukazało nam wszystkim jak ważną rolę odgrywamy w życiu drugiego człowieka.
Tematem przewodnim debaty była:
WAŻNOŚĆ ROLI SPOŁECZEŃSTWA W PROCESIE RESOCJALIZACJI I READAPTACJI SPOŁECZNEJ BYŁYCH SKAZANYCH I ICH RODZIN.

Spotkanie w Domu Skandynawskim otworzyła Prezes Fundacji i Ośrodka Tulipan wraz ze specjalistami. Debatę poprowadziła nasza terapeutka uzależnień, która zaprosiła do wspólnej rozmowy swoich podopiecznych, których odwaga, szczerość i determinacja otworzyła zapewne nie jedno serce, poruszając wiele emocji i myśli…

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy wzięli udział w tym spotkaniu. Nie było ono łatwe, ale mamy nadzieję, że dzięki temu na zawsze pozostaniemy w Waszej pamięci jako Ci, którym należy… „POMAGAĆ. NIE SKREŚLAĆ!”

Program finansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego