e-mail: kontakt@fundacjatulipan.pl
tel.: +48 535 582 982

Fundacja Tulipan w trójce najlepszych innowacji społecznych z całej Polski!

W ramach Inkubatora Małe Wielkie Zmiany (Fundusze Europejskie), na 30 podmiotów z całej Polski, które wygrały konkurs autorskich innowacji społecznych 2018, wybrano jedynie 3 organizacje, których innowacje będą rozpowszechnione na terenie całej Polski, w tym… TULIPANA.

Program „Wolność bez barier”, zostanie rozpowszechniony przez m.in Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju jako program rekomendowany do realizacji przez m.in instytucje państwowe/organizacje pozarządowe i inne.

Autorem i osobą nadzorującą program „Wolność bez barier” była prezes Fundacji Tulipan Monika Skrzetuska – kryminolog, socjolog, specjalista ds. resocjalizacji i profilaktyki uzależnień, a przede wszystkim pasjonat kochający ludzi i swoją pracę.

Innowacja nie odniosłaby sukcesu bez grupy wspaniałych ekspertów tworzących i realizujących działania w ramach programu:

Maja Wencierska – coach/ekspert ds. interpersonalnych i zawodowych, psycholog.
Natalia Dąbrowska (Dobrze Napisane) – ekspert ds. kultury języka, korektor tekstów, koordynator tłumaczeń językowych
Tomasz Dudziński – doradca zawodowy WUP Szczecin
Sylwia Hantz – doradca zawodowy WUP Szczecin
BEZŻALUZJI – produkcja filmowa
Marek Sidło, Michał Zborowski, Adam Klepuszewski – cudowni ludzie, dzięki którym powstał film WOLNOŚĆ BEZ BARIER

Serdeczne podziękowania dla wszystkich i każdego z osobna za wielkie serce i chęć działania na rzecz SKAZANYCH/BYŁYCH SKAZANYCH I ICH RODZIN.

Wielkie podziękowania za otwartość i wsparcie w działaniach związanych z realizacją innowacji dla Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Szczecinie i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

DO DZIEŁA TULIPANY!